2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 21 maja 2024

Młodszy Doradca Handlowy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

METAFORMA, od ponad 20 lat realizuje kompleksową i profesjonalną aranżację wnętrz mieszkalnych oraz publicznych. Oferujemy do sprzedaży designerskie produkty własne oraz wielu starannie wybranych najbardziej renomowanych marek, które prezentujemy na ponad 500m2 powierzchni ekspozycyjnej w centrum Krakowa i w naszym sklepie internetowym. Obsługujemy klientów indywidualnych, architektów i inwestorów, którym zapewniamy wsparcie w realizacji wnętrz biur, hoteli, barów i restauracji, muzeów.

Ciesząc się z dalszego rozwoju, poszukujemy 2 osób na stanowisko Młodszego Doradcy Handlowego

 Twoje zadania:

  • pozyskiwanie, budowanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z klientami firmy,

  • tworzenie indywidualnych i „szytych na miarę” ofert sprzedaży,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • analiza trendów rynkowych w obszarze designu,

  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz sprzedaży produktów.

Oczekujemy:

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w zespole,

  • proaktywności w prowadzeniu procesu handlowego,

  • zorientowania na wyniki i podejścia zadaniowego

  • wykształcenia min. średniego,

  • komunikatywnego języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie sprzedażowe,·

  • zainteresowanie designem i wystrojem wnętrz.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej firmie będącej liderem w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę/ B2B i wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz realny wpływ na rozwój firmy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje sprzedażowe i produktowe oraz wsparcie seniora,

  • pracę w naszej siedzibie przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918471048