2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 10 kwietnia 2024

(Młodszy) Automatyk

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Automatyk - zapraszamy do aplikowania.

Twoje zadania:

  • konserwacja, przeglądy i naprawy maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,

  • zapewnienie sprawnego działania maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie ewidencji wykonywanych prac,

  • współpraca przy uruchamianiu i optymalizacji pracy maszyn i urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych,

  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • doświadczenie zawodowe/staż w Dziale DUR,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 8000 - 11000zł;

  • premia miesięczna 1100zł;

  • pracę w systemie  - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni pracy i dwa dni wolne);

  • benefity: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci; dofinansowanie do wypoczynku; karta MultiSport; grupowe ubezpieczenie na życie; prywatna opieka medyczna;

  • jasną ścieżka kariery, kursy i szkolenia.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikowania!

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Nas, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Lide Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Wojska Polskiego 49/3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 910788620