2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Podkarpackie
  6. Rehabilitacja i masaż - Rzeszów
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy Asystent Fizjoterapeuta

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Podkarpackie Centrum Medyczne w Rzeszowie poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Zadania:

  • badania, określenie potencjalnej dysfunkcji, postawienie hipotezy i objaśnienie pacjentowi procesu rehabilitacji;

  • indywidualna terapia z pacjentem z wykorzystaniem technik specjalnych, ćwiczeń leczniczych i zabiegów fizykalnych;

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • prawo wykonywania zawodu;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta;

  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w zawodzie fizjoterapeuty;

  • kursy doskonalące i szkolenia.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w zespole;

  • zapewnienie warunków do stałego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • stabilne warunki pracy;

  • perspektywę długoterminowej pracy;

  • dobrą lokalizację miejsca pracy.

Oferty pracy zawierające w szczególności CV prosimy kierować za pomocą platformy OLX, przesyłać na adres email sekretariatu (podany w dolnej części strony: pcmrzeszow.pl) lub składać w Sekretariacie Dyrekcji PCM w Rzeszowie SP ZOZ pokój 205, od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:30 — 15:05 do dnia 17.05.2024 r.

Równocześnie informujemy, że Dyrekcja PCM w Rzeszowie SP ZOZ odpowie tylko wybranym kandydatom

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912876373