2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Warszawa
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”! Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie!

Obowiązki

·        Sporządzanie raportów oraz analiz na potrzeby wewnętrzne Grupy Kapitałowej (regularnych oraz ad hoc) – raport sprzedaży, P&L,

·        Analiza rentowności poszczególnych linii biznesowych oraz przygotowywanie rekomendacji,

·        Wsparcie bieżących zadań Działu Controllingu,

·        Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku we współpracy z działem Księgowości, kalkulacja rezerw,

·        Monitorowanie należności,

·        Wsparcie w zarządzaniu przepływami pieniężnymi,

·        Koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur firmy,

·        Czynny udział w corocznym audycie finansowym,

·        Analiza zapisów księgowych oraz weryfikacja ich poprawności,

·        Wsparcie w uzgadnianiu rozrachunków.

·        Rozwój narzędzi controllingowych, proponowanie oraz usprawnianie procesów,

·        Wsparcie w procesie planowania i budżetowania

·        Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz bankiem.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości lub finansów,

·        Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

·        Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (formuły, tabele przestawne),

·        Umiejętność analitycznego myślenia,

·        Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

·        Staranność w wykonywanych obowiązkach oraz wysoka dbałość o szczegóły,

  • Proaktywność w codziennych działaniach.

Oferujemy

·        Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

·        Prywatna opieka medyczna,

·        Benefity pracownicze,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Praca w młodym, dynamicznym zespole,

·        Dogodna lokalizacja- blisko stacji Metro Wilanowska.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910303820