2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Wiązowna
LINK Sp. z o. o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Administrator ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LINK jest wiodącą firmą transportowo-logistyczną znaną ze swojej wiedzy i niezawodności. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzech dekad, zatrudniamy ekspertów branży transportowej, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu napędzającego innowacje i doskonałość w świecie transportu i logistyki.

OBOWIĄZKI:

  • wprowadzanie niezbędnych informacji do systemu informatycznego i dbałość o ich poprawność

  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz ich wsparcie

  • obsługa platform logistycznych oraz dedykowanych platform Klientów

  • współpraca z innymi działami firmy w celu prawidłowej realizacji zleceń transportowych

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dokładność i skrupulatność

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zdolność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia wprowadzające do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w miłym zespole

  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie i pakiet medyczny

  • firmową drużynę sportową Aktywny LINK (dofinansowanie do zajęć sportowych, wspólne treningi)

  • eventy i integracje pracownicze

  • owocowe Poniedziałki

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 913964319