2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 03 maja 2024

Młodszy/a Specjalista/tka ds. Obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem,

  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta oraz bieżącą pracą placówki,

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,

  • udzielanie profesjonalnych informacji o zakresie świadczonych usług,

  • obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, generowanie raportów,

  • współpraca z personelem medycznym.

Poszukiwane kompetencje

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • komunikatywność oraz duża kultura osobista.

Mile widziana:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w placówce medycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),

  • pracę od poniedziałku do soboty,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911262439