2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piła
Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k.
Dodane 17 czerwca 2024

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Procesów Wspierających

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja i obsługa korespondencji komorniczej z zachowaniem terminowości oraz jakości.

  • Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów (kontakt telefoniczny, mailowy)

  • Wprowadzanie optymalizacji procesowych mających na celu wzrost bezpieczeństwa i efektywności procesu

  • Inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Dobra organizacji pracy

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Ciągła chęć rozwoju i doskonalenia, otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w formie hybrydowej

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe

  • Możliwość rozwoju umiejętności podczas współpracy z radcami prawnymi, specjalistami oraz ekspertami z różnych działów

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Luxmed, pula punktów co miesiąc do wykorzystania w systemie kafeteryjnym My Benefit, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 921165316