2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze Duchackie
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis oferty

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt w ramach kompleksowej obsługa Pacjentów,

  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich oraz potwierdzanie wizyt Pacjentów,

  • udzielanie informacji o rodzajach wykonywanych badań i zabiegów oraz o cenach i zasadach udzielania świadczeń w ramach kontraktu z NFZ,

  • przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,

  • przyjmowanie płatności, wystawianie faktur oraz sprawdzanie zgodności raportów kasowych,

  • współpraca z personelem medycznym,

  • dbałość o wysoki poziomu jakości obsługi oraz budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Scanmed.

Poszukiwane kompetencje

  • minimum wykształcenie średnie,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej),

  • empatyczne podejście do Pacjenta,

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz okazjonalnie w soboty,

  • praktyczna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę,

  • pracę w oparciu o nieustannie udoskonalane standardy opieki nad Pacjentem,

  • atmosferę pracy opartą na kooperacji i pozytywnych relacjach międzyludzkich,

  • pracę w Szpitalu, który zdobył w Plebiscycie Medycznym Hipokratesa 2023 prestiżową nagrodę Szpitala Roku w województwie małopolskim.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 912631860