2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Radom
AGNIESZKA ZAWISZA
Dodane 30 kwietnia 2024

młodszy/a kontroler/ka jakości

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dziale kontroli jakości. Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenione organizacji, która dba o swoich pracowników!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • trzynasta pensja wypłacana w grudniu
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy!)
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej: zestaw dnia w cenie 8 zł (zupa i drugie danie)
  • pracę w zespole zgranych, wspierających się wzajemnie osób

zadania

  • kontrola wymagań technologiczno-jakościowych
  • kontrola jakości surowców i materiałów do produkcji oraz produktów gotowych
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi w zakresie zgodności
  • rejestracja wyników pomiarów
  • współpraca z innymi działami produkcyjnymi zakładu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności obsługi komputera w tym Excel
  • nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 913961983