2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 02 maja 2024

Mlodszy/a Asytent/ka ds obslugi zamowien IMPORT

Wynagrodzenie

5 750 - 6 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prosze o uwazne czytanie tresci ogloszenia i przesylanie tylko powaznych ofert odpowiadajcych ponizszym oczekiwaniom

Opis stanowiska:

• Opracowywanie i analiza ofert handlowych

• Współpraca z dotychczasowymi dostawcami

• Negocjowanie warunków zakupu

• Nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, jakościowych i logistycznych

• Współpraca z firmami spedycyjnymi

•Aktywne uczestniczenie w przygotowywaniu wzorcowni Sezonowych

Oczekiwania:

Niezbędna dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

• Znajomość systemu WF-MAG będzie znaczącym atutem

• Znajomość obsługi komputera

• Bardzo dobra znajomość programu Excel

• Dobra organizacja własnej pracy

• Otwartość i komunikatywność

• Umiejętności negocjacyjne

• Sumienność i dokładność

Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie

• Szybkie przyswajanie wiedzy i chęć nauki

• Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Umowa o pracę po zakonczeniu okresu probnego

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

- Pakiet medyczny

-Atrakcyjny system premiowy

Prosimy o dodanie

klauzuli:

Wyrażam zgodę

na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych

osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

(RODO)).

Miejsce pracy: Warszawa

,Białołęka ul. Borecka 27

 Informujemy , że

skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 902661880