2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Devire Sp. z o.o.
Dodane 14 maja 2024

Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2020 roku w plebiscycie Great Place to Work. Poszukujemy osoby, na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Oczekiwania

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word),

  • Umiejętności sprzedażowe,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,

  • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale.

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny z klientem,

  • Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów,

  • Przygotowywanie aneksów do umów,

  • Obsługa kampanii sprzedażowych,

  • Obsługa korespondencji elektronicznej w ramach akcji marketingowych i kampanii sprzedażowych,

  • Wykonywanie zadań administracyjno-biurowych.

Oferta

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracę hybrydową,

  • Pakiet szkoleń oraz jasną ścieżkę kariery,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pracę w centrali instytucji finansowej oraz bazę wiedzy dot. zagadnień związanych z bankowością, ubezpieczeniami, leasingiem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 915481650