2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Nowe Miasto
Dodane 24 maja 2024

Młodsza specjalistka ds. importu i eksportu

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AW-Narzędzia jest jednym z wiodących dostawców w branży narzędziowej w Polsce. Specjalizujemy się w dystrybucji hurtowej narzędzi ręcznych, ogrodniczych, a także elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych pod własną marką AWTOOLS oraz wiodących producentów z całego świata.

Poszukujemy kandydatek na stanowisko : Młodsza specjalistka ds. importu i eksportu

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami w języku angielskim

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych do odpraw celnych, w tym pełnej obsługi dokumentowej sprzedaży i zakupów oraz ofert, cenników na potrzeby obecnych i potencjalnych klientów za granicą

  • kontakty z agencjami celnymi w celu przeprowadzenia procesu odprawy towarów i produktów w imporcie i w eksporcie

  • aktywna komunikacja oraz współpraca z klientami zagranicznymi oraz poszczególnymi działami firmy

  • budowanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami zewnętrznymi oraz z pracownikami firmy

  • bieżąca weryfikacja rozliczeń z kontrahentami

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym – warunek konieczny

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 897441532