2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Bemowo
Dodane 20 maja 2024

młodsza specjalistka ds. administracji biurowej

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa spółek Sly, związana z branżą bezpieczeństwa, zatrudni osobę na 1/2 etatu na stanowisko młodsza specjalistka ds. administracji biurowej. Biuro firmy zlokalizowane na terenie dzielnicy Warszawa Bemowo

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji firmowe

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów firmowych

  • Realizacja wyznaczonych zadań administracyjno-biurowych

  • Kontakt z kontrahentami firmy

  • Kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

  •  Współpraca z działem kadr

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe

  • Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń

Nasze Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Proaktywność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dogodne warunki zatrudnienie; umowę o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

  • Stałą możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowego doświadczenia;

  • Stabilna praca w stale rozwijającej się firmie;

  • Praca w młodym i otwartym zespole

  • Niekorporacyjną atmosferę

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. CV bez zdjęcia nie będzie rozpatrywane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 836842721