2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Bojków
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodsza Asystent(ka) Sądowo Medyczny (Praca dla studentów)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma specjalizująca się w orzecznictwie sądowo- lekarskim zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Młodszy Asystent Sądowo Medyczny

Obowiązki:

1.   Segregowanie i logistyka dokumentacji sądowej pod względem kompetencji (

przygotowywanie dla lekarzy)

2.   Przygotowywanie dokumentacji sądowej do dalszego opracowania ( segregacja, chronologia)

3.      Dostarczanie dokumentacji sądowej do poszczególnych lekarzy (przekazywanie akt)

Obsługa korespondencji sądowo-lekarskiej na drodze sąd- lekarz

4.       Pomoc i uczestnictwo w komisjach sądowo-lekarskich pod nadzorem Starszej Asystentki

5.      Obsługa recepcji w zakresie wymienionym powyżej oraz incydentalna obsługa rejestracji medycznej

6.       Dbałość o czystość miejsca pracy i otoczenia, segregacja odpadów

7..       Niszczenie dokumentów i ich składowanie zgodnie z zasadami RODO

Oczekiwania:

·        Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych.

·        Dobra znajomość pakietu Office (Ms Word)

·        Kontaktowość, umiejętności interpersonalne.

·        Wysoka kultura osobista.

·        Skrupulatność, dyspozycyjność.

·        Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

.        Praca od poniedziałku do piątku z elastycznym grafikiem pracy.

.        Kompleksowe szkolenie i przygotowanie do powierzonych obowiązków.

·        Pomoc na każdym etapie wdrażania do pracy.

·        Elastyczny grafik pracy.

. Laptop służbowy.

Dodatkowo:

. Pakiet medyczny z dostępem do lekarzy specjalistów dla pracownika i jego rodziny

. Dofinansowanie do Rozwoju zawodowego (studia, kursy)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij CV ze zdjęciem. Nie zapomnij jednak dodać klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zapraszamy do współpracy!

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 705060931