2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
GRUPA NEUCA
Dodane 09 czerwca 2024

Mł. Specjalista/tka ds. Obsługi Polis

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA

ul. Cybernetyki 7A. 02-677, Warszawa.

Istniejące od ponad 11 lat na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeń, specjalizujące się wyłącznie w ubezpieczeniach zdrowotnych, poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Główne zadania na stanowisku:
  • ścisła, bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie kompleksowej posprzedażowej obsługi Klientów biznesowych, zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami,
  • obsługa procesów posprzedażowych związanych m.in. z rozliczaniem umów, wdrażaniu nowych Klientów,
  • wdrażanie nowych rozwiązań systemowych u Klientów,
  • praca w dedykowanym systemie informatycznym,
  • rejestracja i aktualizacja danych dotyczących pośredników ubezpieczeniowych w systemie,
  • administrowanie umowami medycyny pracy i pakietów medycznych   wystawianie umów oraz aneksów do umów,
  • przygotowywanie, rozliczanie raportów prowizyjnych,
  • aktualizacja danych umieszczanych na elektronicznych kontach klientów, pośredników.
Oczekiwania od Kandydatów:
  • doświadczenie w dziale posprzedażowej obsłudze klienta w towarzystwie ubezpieczeń lub podmiocie medycznym,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel).

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na życie dla pracownika oraz jego rodziny,
  • praca w miłym i kreatywnym zespole,
  • komputer (laptop) i telefon komórkowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919386012