2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Kujawsko-pomorskie
  6. Zakupy - Toruń
GRUPA NEUCA
Dodane 28 kwietnia 2024

Mł. / Specjalista/ka ds. Zakupów Operacyjnych - Grupa NEUCA

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • realizacja zakupów operacyjnych (z wyłączeniem leków) w ramach potrzeb firmy,
  • prowadzenie postępowań ofertowych,
  • prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków handlowych,
  • analizę rynku i ocenę obecnych dostawców,
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi w celu realizacji ich potrzeb zakupowych,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
Kandydat, który idealnie wpasuje się na dane stanowisko:
  • potrafi i lubi myśleć analitycznie,
  • ma wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • dobrze zna pakiet MS Office,
  • wie jak efektywnie zorganizować sobie pracę,
  • jest samodzielny, zaangażowany i nastawiony na rezultat,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów​.
To oferujemy:
  • pracę w firmie działającej na wielu obszarach rynku ochrony zdrowia, co sprawia, że będziesz mieć okazję uczestniczyć w realizacji bardzo różnorodnych zapotrzebowań,
  • pracę w małym, ambitnym zespole, który będzie dla Ciebie codziennym wsparciem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania swoich kompetencji,
  • możliwość wyboru w naszej kafeterii benefitowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911806691