2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Kariera
Dodane 25 kwietnia 2024

Mł. Specjalista/-ka ds. Sprzedaży i Obsługi Zdalnej SMB

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marynarska 12

Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę

Tryb pracy: Hybrydowy

Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

  • Opieka nad powierzonym portfelem Klientów (małe i średnie przedsiębiorstwa)

  • Mailowa i telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych oraz prowadzenie z nimi negocjacji handlowych

  • Sprzedaż produktów i usług T-Mobile w tym rozwiązania ICT

  • Realizacja planów jakościowych i sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zaangażowanie i dobra postawa

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • Zorientowanie na cel

  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Analiza CV

  • Spotkanie z Rekruterem

  • Spotkanie z Managerem

  • Witaj w T-Mobile :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909355191