2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
Dodane 19 czerwca 2024

Mł. Specjalista ds. Rozwoju sieci, UP/B2B, benefity

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Cechuje Cię pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów?

Czujesz się w nieruchomościach „jak ryba w wodzie”, masz doświadczenie w pozyskiwaniu lokali komercyjnych, cenisz sobie swobodę działania, lubisz wyzwania?

Chcesz, dzieląc się dotychczasową wiedzą, zainwestować we własny rozwój?

…to znaczy że to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie!

Smoke to sieć ponad 60 specjalistycznych salonów tytoniowych zlokalizowanych w największych galeriach handlowych na terenie całej Polski. Oprócz oferty klasycznych wyrobów tytoniowych możemy pochwalić się szeroką gamą produktów z kategorii VAPE, heat not burn oraz saszetkami nikotynowymi. Właścicielem salonów Smoke jest Spółka Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k.  działająca na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 24 lat, będąca jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów.

Szukamy dynamicznego pracownika, zdecydowanego na podjęcie wyzwań, na stanowisku:

Mł. Specjalista ds. Rozwoju sieci

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Odrowąża 15 / cała Polska – praca w terenie

Obowiązki:

- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie lokali komercyjnych na terenie miast / całego kraju – dla sieci wyspecjalizowanych salonów SMOKE – praca w terenie

- monitorowanie rynku nieruchomości, analiza lokalizacji komercyjnych w miastach Polski i ich ocena pod kątem możliwości & efektywności najmu – przygotowanie raportów i prezentacji nt. nowych lokalizacji

- ocena i weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

- prowadzenie negocjacji i zawieranie umów najmu z różnymi partnerami biznesowymi

- raportowanie postępów prac oraz ścisła współpraca z działem Rozwoju Sieci Smoke

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych (częsta praca w terenie),

- samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, także pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach,

- komunikatywność, asertywność, empatia i umiejętność budowania relacji,

- wytrwałość i ambicja w dążeniu do celu

- gotowość do dzielenia się wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem oraz gotowość do zdobywania wiedzy, uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych (doświadczenie w pozyskiwaniu lokali komercyjnych, umiejętność analizowania rynku nieruchomości) – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia / doskonalenia zawodowego oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie stałej umowy o pracę lub umowy B2B - sam decydujesz!

- szkolenie i wsparcie wdrożeniowe

- samodzielną pracą przy wsparciu Dyrektora ds. rozwoju sieci

-  benefity pozapłacowe po okresie próbnym (Medicover, Multisport, ub. pracownicze, system poleceń pracowniczych)

- koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w zespole, gdzie wspieramy indywidualne talenty

- nieformalną kulturę organizacyjną (m.in. brak dress code’u)

….Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu!

Masz pytania – zadzwoń 22 510 12 56.

Jesteś zainteresowana / zainteresowany? Prześlij CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 920382431