2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostrów Wielkopolski
Grafton
Dodane 24 kwietnia 2024

Mistrz wydziału wtrysku

Wynagrodzenie

8 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Mistrza wydziału wtryskarek

Twoje zadania:

  • koordynowanie i nadzór prac nad wtryskarkami, formami wtryskowymi i urządzeniami peryferyjnymi,

  • zapewnienie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych,

  • monitorowanie wykonania planu produkcji,

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń,

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • przezbrojenia i zmiany form wtryskowych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez kontrolę urządzeń,

  • wykonywanie działań korygujących w przypadku obniżonej efektywności,

  • współpraca z działem utrzymania ruchu i działem konstrukcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych,

  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność obsługi, ustawiania i przezbrajania wtryskarek,

  • Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,

  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania,

Benefity:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w ugruntowanej firmie i stabilnej sytuacji finansowej

  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe i motywacyjne

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912458334