2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Żary
Dodane 13 maja 2024

Mistrz Wydziału Produkcji

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Do głównych obowiązków Mistrza Produkcji będzie należała realizacja planów produkcyjnych oraz organizacja pracy podległego zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy brygadzistów i pracowników produkcyjnych.

Obowiązki

  • zarządzanie podległym obszarem w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz poprawy efektywności realizowanych procesów i jakości wytwarzanych produktów,
  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Produkcji w celu realizacji wyznaczonych celów ze względu na jakość produktu, terminowości realizacji dostaw i optymalizacji kosztów,
  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i budowanie zaangażowania i kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
  • promowanie właściwych postaw pracowniczych takich jak komunikatywność i współpraca oraz odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne oraz 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość procesów technologicznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • wysoka komunikatywność,
  • dynamizm i skuteczność w działaniu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Kontakt:

Kadry: tel. 68/ 478 44 10;

Sekretariat: tel. 68/ 478 44 00;

Żary, ul. Zwycięzców 7

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach /kontakt z Inspektorem Ochrony Danych / moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszystkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej  w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 690970161