2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Warszawa
  7. Zarządzanie produkcją - Białołęka
Dodane 02 maja 2024

Mistrz w obszarze Produkcyjnym

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie produkcją monet, medali, odznaczeń, odznak i znaczków w podległym zespole pracowniczym.

  • Kontrolowanie prawidłowego przebiegu realizacji produkcji w poszczególnych gniazdach technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia zgodności postępowania z obowiązującymi instrukcjami organizacyjnymi, technologicznymi oraz przepisami bhp.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zleceniami produkcyjnymi.

  • Prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów metali szlachetnych.

  • Prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów trucizn i substancji szkodliwych.

  • Synchronizowanie przebiegu procesu technologicznego pomiędzy poszczególnymi gniazdami technologicznymi.

  • Wydawanie poleceń w sprawach ilości, terminów i rodzaju prac do wykonania na poszczególnych stanowiskach pracy.

  • Egzekwowanie od pracowników dyscypliny formalnej i efektywnego wykorzystania czasu pracy.

  • Egzekwowanie właściwej obsługi i codziennej konserwacji urządzeń produkcyjnych, oraz pomocniczych powierzonych podległym pracownikom.

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji poprzez ścisłe przestrzeganie instrukcji technologicznych.

  • Prowadzenie instruktaży stanowiskowych bhp i p.poż. podległych pracowników.

  • Nadzór właściwego zabezpieczenia wyrobów i narzędzi, prawidłowych rozliczeń dziennej produkcji oraz sygnalizowanie nieprawidłowości i zagrożeń.

  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych.

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymogów dotyczących środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracach wymienionych w opisie stanowiska

  • Znajomość MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914461367