2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ostrów Wielkopolski
Dodane 04 kwietnia 2024

Mistrz utrzymania ruchu

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 93

Spółka z grupy kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., należąca do grona krajowych i zagranicznych producentów wagonów kolejowych, w związku z dynamicznym rozwojem działalności zatrudni pracowników do realizacji kontraktów na budowę, modernizację, naprawę oraz przebudowę wagonów.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:

  • bieżące organizowanie i realizacja obsługi technicznej systemów wytwarzania i dystrybucji mediów wewnętrznych oraz maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • współpraca z dostawcami części i usług serwisowych;

  • udział w zarządzaniu procedurami i procesami usuwania awarii;

  • analiza technicznych aspektów funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • raportowanie i rozliczanie zamówień i rozchodowania materiałów i części;

  • zarządzanie dokumentacją związaną z funkcjonowaniem podległego zespołu;

  • bieżące planowanie, zlecenia i nadzorowanie realizacji zadań przez podległych pracowników;

  • współpraca z innymi działami i zespołami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne (specjalność mechanik, elektromechanik);

  • uprawnienia SEP dozór i eksploatacja (Grupa 1 - 3);

  • umiejętność zarządzania zespołem, komunikatywność;

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 i pow. 3 metrów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Spółka Skarbu Państwa;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • Pracownicze Plany Kapitałowe;

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego, w tym: dofinansowanie wypoczynku i wypoczynku dzieci, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, paczki dla dzieci pracowników na Boże Narodzenie, imprezy okolicznościowe dla dzieci pracowników.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 870767486