2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 08 maja 2024

Mistrz Sekcji Utrzymania Ruchu Zakładu

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • Planowanie oraz nadzór nad remontami i przeglądami maszyn i urządzeń.

  • Nadzór nad zasilaniem energetycznym zakładu oraz nad instalacją elektryczną.

  • Realizacja harmonogramu pomiarów ochronnych i nadzór nad sprzętem pomiarowym.

  • Monitorowanie zużycia mediów energetycznych.

  • Opracowywanie zapotrzebowań i zamówień materiałów i części zamiennych do realizacji remontów, napraw, modernizacji oraz robót inwestycyjnych maszyn i urządzeń.

  • Prowadzenie przeglądów oraz kontroli stanu narzędzi i części zamiennych.

  • Monitorowanie pracy parku maszynowego i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

  • Współpraca ruchowa z zakładem energetycznym.

  • Sporządzanie zleconych zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne.

  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi Lean Manufacturing.

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowany profil: elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika, elektronika.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze: elektryki, automatyki, mechaniki,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych.

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

  • Karta Medicover Sport.

  • Karta przedpłacona nawet 550 zł netto kwartalnie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 912447965