2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Poznań
  7. Zarządzanie produkcją - Grunwald
Dodane 05 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

BIOFARM Sp. z o.o.

POLSKA FIRMA FARMACEUTYCZNA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU

ZATRUDNI PRACOWNIKA na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Zadania i obowiązki:

  • Organizowanie, planowanie, delegowanie, kontrola i usprawnianie pracy zasobów ludzkich Działu Produkcji oraz terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego z zachowaniem terminowości i jakości, przy efektywnym wykorzystaniu zasobów ludzkich, urządzeń oraz materiałów,

  •  Przyjęcie/przekazanie zmiany od Mistrza Produkcji (rozmowa, dokumenty, problemy, planowanie i realizacja założonego planu produkcyjnego),

  •  Motywowanie i rozwój podległych pracowników,

  •  Monitorowanie pracy Działu Produkcji, Brygadzistów i Pracowników, nadzór nad parkiem maszynowym,

  •  Proponowanie i wprowadzanie innowacji w procesie produkcyjnym i organizacji pracy zespołu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności i poprawy jakości,

  •  Nadzór nad dokumentacją produkcyjną,

  •  Współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwiązań technicznych, rozwoju nowych produktów oraz realizacji bieżących planów sprzedaży, dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń przy współpracy z Działem Inwestycyjno – Technicznym,

  •  Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż; oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji o podobnej specyfice

  • umiejętność pracy w zespole i zarządzanie zespołem

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności/ zadań

  • sumienność i zdyscyplinowanie

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • silna motywacja do pracy

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność planowania swojej pracy oraz zespołu

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • możliwości rozwoju – system szkoleń podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w projektach rozwojowych i efektywnościowych

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)

  • preferencyjny system pożyczkowy dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909684162