2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Biała
Dodane 05 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Mistrza Produkcji, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad procesami produkcyjnymi, zapewnienie jakości wyrobów oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obowiązki:

  • Nadzór nad przygotowaniem produkcji napojów, włączając w to filrację, pasteryzację i łączenie zgodnie z recepturami.

  • Organizowanie pracy brygad obsługujących urządzenia linii produkcyjnych.

  • Zapewnienie jakości produktów oraz utrzymanie założonych parametrów technologicznych.

  • Monitorowanie przestrzegania przepisów BHP oraz przeprowadzanie instruktaży dla pracowników.

  • Współpraca z laboratorium w celu kontroli produkcji.

  • Nadzór nad konserwacją i dezynfekcją urządzeń produkcyjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

  • Informowanie przełożonych o wszelkich nieprawidłowościach.

  • Nadzór nad odprowadzaniem wody i segregowaniem odpadów.

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym.

  • Ochrona tajemnicy technologicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zdolność do planowania prac krótko i długookresowych.

  • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością i przemysłu spożywczego.

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 909685561