2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Gliwice
  7. Zarządzanie produkcją - Stare Gliwice
Dodane 26 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Walcownia Metali Nieżelaznych „ŁABĘDY” S.A.

w Gliwicach, ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników,

  • zdolności organizacyjne oraz samodyscyplina,

  • wysoki poziom motywacji i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,

  • prywatna opieka medyczna,

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,

  • karta Multisport,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Zakres zadań:

  • zarządzanie procesami produkcyjnymi,

  • organizacja i kontrola procesu produkcji zapewniająca sprawny przebieg produkcji oraz terminową realizację planów produkcyjnych,

  • organizowanie pracy podległym pracownikom zgodnie z przepisami BHP, Ppoż. oraz wewnątrzzakładowymi procedurami,

  • nadzór nad procesem zmian w trakcie trwania produkcji,

  • wdrażanie na produkcji narzędzia Lean Manufacturing,

  • czuwanie nad właściwym kształtowaniem się odpadów i braków produkcyjnych oraz dążenie do ich stałego zmniejszania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 909640568