2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Dobrzeń Wielki
Dodane 11 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Dobrzeń Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Realizacja planu produkcji poprzez zarządzanie 25 osobowym zespołem

  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów

  • Analiza i wdrażanie działań doskonalących produkcję

  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu ERP

  • Optymalizacja produkcji

  • Udział w audytach wewnętrznych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: średnie lub zawodowe

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególnym MS Excel)

  • Znajomość Systemów Zarządzania wg. IATF, ISO 9001

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i BHP

  • Gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy,

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,

  • Premie świąteczne,

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie,

  • Premie za polecenie kandydata do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • Darmowe porady prawne

  • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach

Lokalizacja

Dobrzeń Wielki,

Opolskie

Opolskie, Dobrzeń Wielki
ID: 911015366