2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie produkcją - Ełk
Dodane 04 kwietnia 2024

Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu. Szukamy osób na stanowisko: Mistrz produkcji

Zakres obowiązków:

·        Planowanie produkcji podległej zmiany

·        Nadzorowanie i ulepszanie procesu produkcji

·        Zarządzanie podległymi pracownikami produkcji

·        Dbanie o właściwą atmosferę i morale pracowników

·        Prowadzenie dokumentacji technologicznej, kontrolnej, sprawozdawczej i jakościowej

·        Racjonalne wykorzystywanie środków pracy oraz czasu pracy

·        Prowadzenie spotkań i rozmów z pracownikami oraz planowanie ich rozwoju

Oczekiwania:

·        Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i pracownikami produkcji

·        Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

·        Mile widziana znajomość metalu jako surowca produkcyjnego i możliwości jego obróbki

·        Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

·        Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

·        Udział w ZFŚS (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, dodatek na dzień dziecka, kasa zapomogowo-pożyczkowa)

·        Pakiet medyczny Lux-Med finansowany przez pracodawcę

·        Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

·        Rabat 50% na produkty Porta dla pracowników firmy

·        Możliwość udziału w wewnętrznych programach Porta: finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników

·        Program kafeterii MyBenefit (w tym m.in. karta Multisport)

·        Bilety do kina

·        Dodatek relokacyjny – do 3000 zł do pierwszej pensji dla osób przeprowadzających się

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać drogą elektroniczną poprzez kliknięcie "Aplikuj" lub składać osobiście w siedzibie firmy w Ełku przy ul. Strefowej 6/8.

Administratorem danych jest Porta KMI Poland S.A. z siedzibą w Bolszewie, ul Szkolna 54, (84-239). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwy wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres email wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a „RODO” do celów przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 877890866