2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jarocin
Mikołaj Lechkun
Dodane 24 kwietnia 2024

Mistrz produkcji

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Spółka MARAT zatrudni: MISTRZA PRODUKCJI

Obowiązki:

- nadzór nad pracą podległego zespołu,

- realizacja założonego planu produkcyjnego,

- odpowiedzialność za procesy produkcyjne w podległych działach

- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

- osiąganie wyznaczonych celów produkcyjnych i jakościowych

- monitorowanie wymaganych wskaźników

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku jako mistrz lub brygadzista produkcji (mile widziana branża produkcji maszyn i urządzeń lub pokrewne)

- doświadczenia w zarządzaniu złożonymi zespołami produkcyjnymi

- odpowiedzialności, dokładności, terminowej realizacji planów produkcyjnych

- znajomości rysunku technicznego

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

 Oferujemy:

•  stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach

•  wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

•  ciekawe projekty na skalę światową

•  możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia

•  kartę Multisport (dofinansowanie)

•  benefit owocowo-warzywny

•  podstawową opiekę medyczną.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Mistrz Działu Montażu przez MARAT Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” - „Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą zmian RODO dostępną na stronie www.grupamarat.pl/rodo/ .”

CV nadesłane bez wymaganych zgód nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 855801910