2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Zaspa Młyniec
Dodane 15 maja 2024

Mistrz Gry - Gdańsk/Sopot Questrooms

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Hej!

Szukamy dodatkowej osoby do jednego z naszych lokali (Gdańsk, Startowa 4A). Skontaktuj się z nami poprzez formularz OLX

Dla kogo:

- Jesteś osobą młodą, która szuka ciekawej pracy? Chciałbyś łączyć przyjemne z pożytecznym? Móc pracować i studiować (dziennie/zaocznie)? Lubisz majsterkować, malować, rysować? W takim razie napisz do nas co potrafisz/ lubisz robić. Jest to bardzo ważne, ponieważ często wykorzystujemy Wasze pasje przy tworzeniu pokoi!

Wymagania:

  • Dostępność (min. 50-60h/msc, głównie weekenyd)

  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. komunikatywny)

  • Pozytywne nastawienie do ludzi

  • Umiejętności dodatkowe - znajomość elektroniki / sprzętu typu lutownica, wkrętarka / malowanie / tworzenie projektów etc (koniecznie daj znac co potrafisz:))

  • Mile widziane doświadczenie jako Mistrz Gry lub podobne

Obowiązki:

  • Obsługa grup (wytłumaczenie zasad, podpowiadanie podczas rozgrywki, rozmowa po)

  • Przygotowanie pokoi przed rozgrywką / sprawdzanie ich stanu po grze

  • Dbanie o czystość lokalu

  • Drobne prace naprawcze

  • Sporadycznie inne prace

Oferujemy:

- Pensja podstawowa - na start 28,50 zł/h na rękę (w przypadku studentów) + premie o których powiemy na rozmowie:) Pensja zostanie podniesiona po 2 miesiącach od rozpoczęcia pracy

- Benefity w postaci voucherów na rozrywkę w Trójmieście

- Elastyczny grafik (rozumiemy, że masz inne zajęcia czy egzaminy)

- Praca w młodym zespole

- Praca w jednej z dwóch lokalizacji (Gdańsk / Sopot)

Koniecznie w wiadomości daj znać nam:

- Jakim czasem dysponujesz (weekendy/wieczory czy interesuje Cię praca w wakacje / po wakacjach.)

- Co ciekawego już zrobiłeś, w czym jesteś dobry (np. projekty na zaliczenie, hobbystyczne prace, majsterkowanie etc.)

Informacje o firmie

Zajmujemy się tworzeniem i obsługiwaniem pokoi typu escaperoom! Działamy na rynku 7lat i stale się rozwijamy. Aktualnie mamy dwie lokalizacje (Gdańsk ul. Startowa 4A oraz Sopot, Aleja Niepodległości 720).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Młyniec
ID: 701128638