2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kędzierzyn-Koźle
  6. Budowa / remonty - Blachownia Śląska
Dodane 22 maja 2024

Mistrz elektryk- Firma Belmar

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Belmar Sp. z o.o. zatrudni Mistrza robót elektrycznych

Twój zakres obowiązków

·         Nadzór nad prowadzonymi pracami.

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych - warunek niezbędny.

·         Bieżące raportowanie o stanie prowadzonych prac.

·         Rozliczanie godzin oraz zleceń.

·         Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

·         Prowadzenie ewidencji urządzeń pomiarowych w firmie.

Nasze wymagania

·         Wykształcenie kierunkowe.

·         Uprawnienia SEP grupy 1 E+D z pomiarami.

·         Samodzielność oraz samodyscyplina.

·         Gotowość do pracy w szybko zmieniających się warunkach (uzgodnienia, podejmowanie decyzji, koordynacja)

·         Mistrz musi posiadać empatię, zrozumienie oraz potrafić tworzyć stałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 918413564