2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

MISTRZ DZIAŁU SERWISU marki Mercedes-Benz Auto Frelik

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MISTRZ DZIAŁU SERWISU

marki Mercedes-Benz

Lokalizacja:

Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • organizacja, koordynowanie i optymalizacja pracy zespołu techników,

  • delegowanie pracy i ustalenia priorytetów działań,

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym wykonaniem napraw zgodnie z technologią

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,

  • zarządzanie wskaźnikami pracy warsztatu, efektywnością i wydajnością zespołu,

  • nadzór nad dokumentacją warsztatową,

  • realizacja usług serwisowych na najwyższym poziomie,

  • kontrola i prowadzenie dokumentacji technicznej zleceń,

  • kontrola jakości wykonywanych usług

  • współpraca z doradcami serwisowymi i działem części zamiennych,

  • odpowiedzialność za czystość i porządek na serwisie

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika minimum 5 lat, lub na stanowisku mistrza serwisu

  • wykształcenia średniego technicznego kierunkowego

  • umiejętności wdrażania nowych technologii diagnozowania usterek i ich naprawy,

  • umiejętności delegowania jak i weryfikowania zleconych zadań,

  • umiejętności zarządzania pracą w zespole

  • wytrwałości w działaniu i realizowania wytyczonych celów

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju osobistego, oraz rozwoju kompetencji technicznych w marce premium

  • system szkoleń realizowanych w centrum szkoleniowym z uzyskaniem certyfikatu

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 734080551