2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Grzegórzki
Dodane 10 kwietnia 2024

MGR FIZJOTERAPII - praca na zastępstwo

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TLK MED Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta - w niepełnym wymiarze czasu pracy (3/4 etatu).

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo od 01 maja 2024 do 30 września 2026 z opcją przedłużenia.

Wymagania:

-  Minimalny staż pracy: 3 lata

- Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty

- Dyspozycyjność (praca zmianowa)

- Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków (m.in.)

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w placówce

- wykonywanie swojej pracy zgodnie z kompetencjami i zdobytą wiedzą

- dopełnienie staranności w celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych usług - przekazywanie swojemu następcy zleceń, które powinny być wykonane na innych zmianach

- zarządzanie dokumentacją medyczną

Oferty prosimy składać na adres: 31-553 Kraków, ul. Cystersów 16 lub e-mail: sekretariat(at)tlkmed.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (CV) z załączoną w treści klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty, ogłoszonego 10 kwietnia 2024 r. i prowadzonego przez firmę TLK MED sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne"

Dokumenty aplikacyjne niezawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 910764411