2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Łódzkie
  6. Rehabilitacja i masaż - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 08 maja 2024

Metamorfoza Day SPA zatrudni fizjoterapeutkę/masażystkę

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy idealnej osoby na stanowisko - fizjoterapeuta-masażysta do Day SPA Metamorfoza. Jeżeli chcesz pracować w zespole profesjonalistów w prężnie rozwijającej się firmie to oznacza, że chcemy Cię poznać.

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie zabiegów SPA wykonywanie masaży orientalnych (oferujemy przeszkolenie)

  • przeprowadzanie masaży twarzy

  • wykonywanie zabiegów modelujących ciało przy pomocy urządzeń kosmetycznych

  • wykonywanie epilacji laserowej

  • sprzedaż kosmetyków

  • edukacja klienta z zakresu prawidłowej pielęgnacji ciała

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie - ukończone lub w trakcie trwania studia na kierunku fizjoterapia lub wykształcenie średnie i ukończony technik masażysta oraz kursy masażu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Praca na cały etat, umowa o pracę, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych gabinetów Day SPA w Tomaszowie Mazowieckim,

  • wynagrodzenie podstawowe + premia od wykonanych usług

  • elastyczny grafik pracy,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 9 lat,

  • pełne przeszkolenie z zakresu oferty salonu, obsługi systemu rezerwacji

  • uczestniczenie w szkoleniach kosmetycznych, branżowych eventach,

  • bardzo dobra atmosfera pracy - tworzymy zgrany zespół specjalistów,

  • przejrzyste zasady wynagradzania oraz terminowe wypłaty wynagrodzenia

SKŁADANIE APLIKACJI:

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 857079524