2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łomża
Dodane 12 kwietnia 2024

Metal-Mar szuka pracownika biura obsługi klienta

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Metal-Mar - od 25 lat zajmujemy się skupem, segregacją oraz sprzedażą złomu i metali kolorowych.  Od niedawna rozwinęliśmy się również w sprzedaży nowych wyrobów hutniczych. Jako rodzinna firma dbamy o dobry kontakt z klientem oraz wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pracowników.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko-pracownik biura obsługi klienta.

Miejsce pracy: siedziba firmy -ul. Poznańska 156, Łomża

Rodzaj zatrudnienia: pełen etat, po okresie próbnym umowa o pracę

Godziny pracy: pon-pt 8:00-16:00 oraz soboty 8:00-14:00

Opis stanowiska:

·        Zapewnienie codziennej obsługi Klienta

·        Przygotowywanie dokumentów związanych z odbiorami złomu i metali kolorowych

·        Dbanie o kalendarz firmowy

·        Obsługa telefonu firmowego

·        Prowadzenie listy obecności

·        Dbanie o dokumentację firmową

Wymagania:

·        Komunikatywność i otwartość

·        Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

·        Dokładność

·        Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Darsoft i WAPRO

Oferujemy:

·        Pracę w młodym zespole oraz miłą atmosferę

·        Możliwość  awansu

·        Codziennie ciepły posiłek w porze lunch’u

·        Premie świąteczne

Proszę o kontakt przez OLX, e-mail lub telefonicznie w godzinach 8:00-18:00

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 901297916