2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Bogucice
Dział HR
Dodane 23 maja 2024

MerService: Młodszy przedstawiciel handlowy - Katowice | Praca | FMCG

Wynagrodzenie

4 100 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

MerService – spółka należąca do Grupy Kapitałowej OEX – wyspecjalizowana firma działająca w obszarze usług wsparcia sprzedaży na rynku detalicznym i hurtowym. Spółka należy do liderów branży, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do współpracy jako:

Młodszy przedstawiciel handlowy (Junior Sales Developer)

miejsce pracy: Katowice, Rybnik, Wodzisław

Podstawowe zadania:

  • budowanie relacji biznesowych z dedykowanymi Klientami

  • odbywanie wizyt zgodnie z wyznaczonymi trasówkami i dziennym planem wizyt

  • realizacja założonych standardów Perfect Store w obsługiwanych punktach sprzedaży, zgodnie z założeniami merchandisingowymi

  • zapewnienie odpowiedniego asortymentu produktów zgodnie z obowiązującymi listingami

  • pozyskiwanie zamówień od Klientów i poszerzanie portfolio firmy

  • implementacja aktualnej komunikacji cenowej oraz bieżąca egzekucja jej poprawności w punkcie sprzedaży

  • terminowy montaż/demontaż materiałów POS, zgodnie z okresem trwania promocji

  • systematyczne raportowanie wyników pracy

Oczekujemy:

  • zorientowania na realizację celów jakościowych i ilościowych

  • kreatywności w działaniu i reagowania na pojawiające się potrzeby

  • otwartości i komunikatywności w relacji z Klientem

  • umiejętności szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów

  • prawa jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – Merchandiser/Przedstawiciel Handlowy/Obsługa Klienta

Oferujemy:

  • pracę zadaniową w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie składające się z podstawy (4100 zł brutto) oraz premii (800 zł brutto)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy

  • benefity firmowe: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • współpracę z liderem energetyków na rynku

  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pełne wdrożenie w obowiązki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 917083914