2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Mazowieckie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Warszawa
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Merchendaiser dedykowany Carrefour Wileńska

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Aktualnie do marketów sieci Carrefour Galeria Wileńska poszukujemy osoby na stanowisko:

Merchandiser dedykowany

Zakres obowiązków:

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali

  • montaż materiałów promocyjnych na hali sprzedaży

  • utrzymywanie porządku na dziale

Nasze oczekiwania:

  • ukończone 18 lat

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera

  • praca w poniedziałki, środy i piątki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • profesjonalne szkolenie

  • ciekawą pracę dla znanych marek

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 633259016