2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zachodniopomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Stargard
PMT
Dodane Dzisiaj o 08:08

Merchandiser/Wykładanie towaru - Kaufland - 3x w tygodniu

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy:

Merchandisera/Osoby wykładającej towar na półki.

Czas wykonywania zlecenia:

  • 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek),
  • W godzinach porannych,
  • ok. 73h/miesiąc.

Lokalizacja:

  • Kaufland, ul. Tadeusza Kościuszki 73, Stargard.

Zakres obowiązków

  • Wykładanie wybranych produktów na półki i ich eksponowanie,
  • Budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,
  • Dbanie o określone standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,
  • Uzupełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczka zdrowia / orzeczenie na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja,
  • Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym,
  • Mile widziany status studenta,
  • Dyspozycyjność w godzinach porannych, 3 dni w tygodniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • Zlecenia o charakterze zdaniowym i dorywczym,
  • Stabilną, dłuższą współpracę,
  • Zlecenia w godzinach porannych, 3 dni w tygodniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 917927701