2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Śląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Tychy
PMT
Dodane 23 kwietnia 2024

Merchandiser/Wykładanie towaru - E.Leclerc - 2-3x w tygodniu

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy

Merchandisera/Osoby do wykładania towaru

Termin

  • 2-3 dni w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki),
  • W godzinach porannych

Lokalizacja

  • E.Leclerc, ul. Budowlanych 75, Tychy.

Zakres obowiązków

  • Wykładanie i promowanie towaru,
  • Budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,
  • Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,
  • Uzupełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.

Poszukiwane kompetencje

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja,
  • Wymagana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym,
  • Dyspozycyjność 2-3 razy w tygodniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,
  • Stabilną, dłuższą współpracę,
  • Zlecenia w godzinach porannych, 2-3 dni w tygodniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912172381