2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zachodniopomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Szczecin
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Centrum
PMT
Dodane Dzisiaj o 07:55

Merchandiser/Wykładanie towaru - 3x w tygodniu

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy na stanowisko:

Merchandiser/Osoba wykładająca towar

Lokalizacja:

  • Makro, ul. Południowa 35, Szczecin.

Termin:

  • 3 dni w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki),

  • godziny poranne,

  • ok. 75h/miesiąc.

Zakres obowiązków

  • Wykładanie i promowanie towaru,

  • Budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,

  • Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,

  • Uzupełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczka zdrowia/orzeczenie na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja,

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w merchandisingu,

  • Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym,

  • Dyspozycyjność w tygodniu w godzinach porannych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

  • Stabilną, dłuższą współpracę,

  • Zlecenia w godzinach porannych, w ciągu tygodnia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912875838