2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Łódzkie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Piotrków Trybunalski
Dyr. Merchandisingu
Dodane 01 maja 2024

Merchandiser na teren Piotrków Tryb. i okolice

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Jesteś komunikatywny, zaradny, przedsiębiorczy?

Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia.

Kramel Partner to działająca w branży FMCG firma, certyfikowany dystrybutor firmy Mars Wrigley, producenta takich marek jak Snickers, Mars, Twix, M&M's, Orbit, Winterfresh czy Airwaves.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Merchandiser.

Miejsce pracy na podległym terenie -  Piotrków Tryb. i okolice

Opis stanowiska:

·        obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych

·        planowanie projektów ekspozycji przy użyciu dedykowanych rozwiązań i gotowej bazy stelaży wystawienniczych (gumy Orbit, batony Mars oraz innych słodyczy)

·        realizacja prostych ekspozycji sklepowych w strefie kasy oraz na półkach

·        dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji

·        uzupełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali

·        praca przy użyciu prostych narzędzi

Oferujemy:

·        udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników

·        atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)

·        system szkoleń wdrażających

·        opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy

·        samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

·        benefity pozapłacowe, w tym kartę Multi Sport dla Ciebie i Twojej Rodziny

Od kandydatów oczekujemy:

·        minimum wykształcenia średniego

·        odpowiedzialności, rzetelności

·        umiejętności skutecznej komunikacji

·        prawa jazdy kat. B

·        dobrej organizacji pracy

·        mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

www.kramel.pl

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 914102228