2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zachodniopomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Szczecin
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Bukowo
Dział HR
Dodane 23 kwietnia 2024

Merchandiser Mobilny (SZCZECIN)

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Kompania Piwowarska, Maspex, Pepsi Cola GB)

Aktualnie w projekcie prowadzonym dla naszego Klienta, Lidera z branży piwowarskiej - poszukujemy osób na stanowisko:

Merchandiser Mobilny

Region:

  • Szczecin i okolice

TWOJE ZADANIA

Będziesz:

· dbał/a o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych klientów,

· rozmieszczał/a materiały promocyjne i reklamowe,

· kontrolował/a efektywność zainstalowanego sprzętu,

· raportował/a.

Oczekiwania:

· posiadasz wykształcenie średnie (mile widziani studenci zaoczni),

· posiadasz oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

· jesteś zmotywowany/a do pracy i zaangażowany/a, praca fizyczna nie jest Ci straszna,

· jesteś komunikatywny/a i kreatywny/a,

· doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

· posiadasz prawo jazdy kat. B. (doświadczenie w prowadzeniu samochodu).

Oferujemy:

· zatrudnienie w formie umowy zlecenia,

· zatrudnienie na 2 miesiące

· pracę na rzecz lidera rynku,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· profesjonalne szkolenia,

· samochód służbowy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 908963141