2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Małopolskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Nowy Sącz
Dodane 31 marca 2024

Merchandiser Mobilny - Nowy Sącz lub okolice (Małopolskie)

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma BELL jest wiodącym producentem kosmetyków kolorowych. Niezmiennie od kilkunastu lat jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek pod względem popularności sprzedaży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Merchandiser Mobilny

Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz lub okolice, woj. małopolskie;

Opis Stanowiska:

  • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta;

  • utrzymywanie prawidłowych relacji z Klientami;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • dbanie o ekspozycję produktów Bell zgodnie z zachowaniem standardów firmy;

  • aktywny merchandising;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z Klientami;

  • solidność i dokładność;

  • zaangażowanie i chęć rozwoju;

  • komunikatywność i dyspozycyjność;

  • elastyczność i orientacja w terenie;

  • minimum średnie wykształcenie;

  • czynne prawo jazdy kategorii B;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • doświadczenie w ekspozycji towarów oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będą dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • umowę o pracę (stałe zatrudnienie w stabilnej firmie);

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • ciekawą pełną wyzwań pracę;

  • miłą atmosferę pracy;

  • narzędzia pracy (samochód, telefon);

Aplikacje w formie CV (preferowane ze zdjęciem) wraz z klauzulą RODO o treści:

"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji."

lub

"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 908669115