2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Dolnośląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Jelenia Góra
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Centrum
Dodane 24 maja 2024

Merchandiser Mobilny firma Bell -Jelenia Góra, Wałbrzych i okolice

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Firma Bell jest wiodącym producentem kosmetyków kolorowych. Niezmiennie od kilkunastu lat jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek pod względem popularności sprzedaży.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Merchandiser mobilny.

Region: Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Jawor i okolice.

Opis Stanowiska:

-Dbanie o ekspozycję produktów Bell w wybranych punktach sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,

-Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

- Rozmieszczanie materiałów promocyjnych i reklamowych,

-Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

-Czynne prawo jazdy kategorii B,

-Doświadczenie w pracy z klientami,

-Solidność i dokładność,

-Komunikatywność,

-Minimum średnie wykształcenie,

-Znajomość pakietu MS Office,

-Doświadczenie w ekspozycji towarów i ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Premię uzależnioną od jakości pracy,

-Niezbędne narzędzia (samochód, telefon),

-Dużą samodzielność w oparciu o standardy firmy,

-Pracę od poniedziałku do piątku,

-Elastyczne godziny pracy,

-Możliwość rozwoju zawodowego,

-Dodatkowe benefity w postaci karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej.

Aplikacje w formie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest: Bell Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie (PL-05410) ul. Graniczna 79G , jako pracodawca.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 891599522