2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Pomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Starogard Gdański
Dodane 23 kwietnia 2024

Merchandiser mobilny

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Oczekujemy:

• pracy zadaniowej,

• prawa jazdy kat. B,

• wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,

• ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,

• umiejętności do samodzielnej pracy na terenie całego kraju

 Obowiązki:

• wykonywanie serwisów merchandisingowych zgodnie ze standardami firmy,

• aranżowanie wystaw w nowo otwieranych punktach handlowych,

• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych marketów, sklepów,

• raportowanie efektów pracy po zakończeniu zadania w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej.

 Mamy do zaoferowania:

• zatrudnienie w formie umowy o pracę

• szkolenie wstępne oraz wsparcie koordynatora,

• telefon oraz auto służbowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 913897554