2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Mazowieckie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Ożarów Mazowiecki
Dodane 15 maja 2024

Merchandiser - Kierowca - Serwisant, GoDan S.A., Ożarów Mazowiecki

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant – Kierowca – Merchandiser

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie zgodności ekspozycji w hipermarketach z wytycznymi firmy.

  • Przebudowy regałów u klientów.

  • Dowożenie potrzebnych materiałów trade marketingowych.

  • Sporządzanie zamówień.

  • Dostarczanie towaru do klientów.

  • Przeprowadzanie prostych szkoleń asortymentowych.

Wymagania:

  • Prawo Jazdy Kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie w merchandisingu.

  • Mile widziane doświadczenie w użytkowaniu busa do 3,5 tony.

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnej i szybko rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 916454121