2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Pomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Gdańsk
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Przymorze Małe
Dodane 08 kwietnia 2024

Merchandiser/ -ka biżuterii / Dekorator/ -ka - Gdańsk Przymorze

Wynagrodzenie

28,40 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Witamy w beeline!

Firma beeline została założona w 1990 roku w Kolonii. Jesteśmy młodzi duchem i na wszystkich poziomach organizacji znamy się po imieniu. Praca sprawia nam radość, uwielbiamy naszego ducha zespołowego i charakteryzującą nas różnorodność.

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm zajmujących się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków. Akcesoria naszych marek SIX, I AM, TOSH i wielu innych oferujemy w supermarketach, drogeriach, sklepach odzieżowych, dyskontach i perfumeriach. Współpraca międzynarodowa nie ma dla nas granic. Pracujemy cyfrowo i elastycznie, zdalnie lub na miejscu. Ciągle się rozwijamy!

Brzmi dobrze? Nasza elastyczność & Twoja pasja?

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

MERCHANDISER BIŻUTERII - DEKORATOR PUNKTÓW SPRZEDAŻY zlokalizowanych w Gdańsku (Przymorze)

Wymiar czasu pracy: minimum 10h tygodniowo (9 punktów sprzedaży)

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie serwisów w podległych punktach sprzedaży, zgodnie ze standardami beeline

  • dbanie o prawidłową prezentację produktów oraz o czysty i schludny wygląd ekspozycji

  • codzienna praca z urządzeniem mobilnym (zarządzanie zapasami, przeprowadzanie inwentaryzacji, przygotowywanie wyprzedaży)

  • budowanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • podejmowanie działań mających realny wpływ na wyniki sprzedaży

  • utrzymywanie regularnego kontaktu z przełożonym w celu przekazywania bieżących informacji

 Twój profil:

 Jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, lubisz pracować wśród ludzi a także posiadasz zmysł estetyczny. Czujesz się pewnie w obsłudze urządzeń mobilnych a aktywność fizyczna podczas wykonywania pracy nie sprawia Ci dyskomfortu.

Jeśli cechuje cię Także:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • umiejętność zarządzania czasem

  • samodzielność i uczciwość

oraz posiadasz prawo jazdy i samochód osobowy, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

POSIADANIE SAMOCHODU JEST MILE WIDZIANE, ALE NIEKONIECZNE DLA OSÓB ZAMIESZKAŁYCH W TYM REJONIE GDAŃSKA

 Oferujemy:

  • niepełny wymiar - minimum 10 godzin tygodniowo (plus ewentualne godziny nadliczbowe)

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • interesujący zakres obowiązków

  • szkolenie stanowiskowe

  • elastyczne godziny pracy i wolne weekendy

  • rozliczenie kilometrówki - 1.15gr/km

  • czas dojazdów jest wliczany do czasu pracy

  • atrakcyjne benefity

  • nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego nauczysz się u nas!

Our spirit makes the difference.

Poznajmy się bliżej - beeline i Ty? Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 910319251