2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Mława
Zespół Rekrutacji i Szkoleń YES
Dodane 25 kwietnia 2024

Menedżerka / Menedżer Salonu VERONA (praca w Przasnyszu)

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Marka Verona powstała z miłości do biżuterii. Daje możliwość podarowania radości sobie oraz bliskim i poczucie przyjemności z obdarowywania. Wysoka jakość i jednocześnie przystępna cena sprawiają, że każda kobieta może sobie na nią pozwolić.  Od ponad 20 lat klienci doceniają naszą złotą, srebrną i stalową biżuterię ozdobioną kamieniami szlachetnymi. Profesjonalizm naszej pracy został wyróżniony w wielu niezależnych rankingach, jak choćby PRCH Retail Awards czy ranking najlepszych salonów jubilerskich Polskiego Instytutu Badań Jakości.

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Doradczyń i Doradców

  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • aktywna współpraca z Regionalnym(-ą) Menedżerem(-ką) Sprzedaży i wdrażanie jego(-j) wytycznych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych)

  • umiejętność pracy na podstawie planów sprzedażowych i wskaźników handlowych

  • umiejętność budowania relacji z osobami odwiedzającymi Salon poprzez aktywną obsługę

  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji

  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (w przypadku kontraktu B2B)

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • partnerskie relacje — wsparcie Regionalnego(-ej) Menedżera(-ki) Sprzedaży

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja

  • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe

  • konsultacje z innymi Partnerami(-kami)

  • pomoc i wsparcie w rekrutacji Zespołu

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

Etapy rekrutacji:

  • Analiza aplikacji przez Zespół Rekrutacji i Szkoleń

  • Przedstawienie warunków współpracy i wartości marki

  • Spotkanie online z Regionalnym(-ą) Menedżerem(-ką) Sprzedaży

  • Wyniki rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 911083654