2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Opolskie
  6. Manager restauracji - Namysłów
Dodane 24 kwietnia 2024

Menedżer Restauracji Jakubus (ew. z-ca)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel JAKUBUS, to miejsce gdzie natura łączy się z nowoczesnością, gdzie spokój i cisza inspirują do działania, gdzie komfort odpoczynku konkuruje tylko z różnorodnością atrakcji. Obiekt jest jednym z działów Firmy Osadkowski istniejącej na rynku od ponad 30 lat.

JAKUBUS to nowy koncept, który łączy w sobie miejsce organizacji międzynarodowych zawodów jeździeckich, bazę konferencyjną oraz doskonałą lokalizację do organizowania dużych imprez plenerowych.

 Zobacz jak wygląda nasz obiekt: www.jakubus.pl

Aktualnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Menedżer Restauracji

(ew. Z-ca Menedżera Restauracji)

Miejsce pracy – Jakubowice k. Namysłowa

Opis stanowiska:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od stanowiska z-ca Menedżera Restauracji (osoby z mniejszym doświadczeniem)

  • Odpowiedzialność za całościowe zarządzanie działem restauracja, bary, śniadania

  • Odpowiedzialność za organizacje imprez, konferencji w restauracji

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu i usług gastronomicznych, maksymalizację przychodów

  • Organizacja i zarządzanie pracą podległego personelu

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze swojego działu

  • Budowanie karty win i alkoholi, karty menu sezonowe

  • Aktywny udział w tworzeniu budżetu, analizach kosztowych oraz optymalizacji kosztów

  • Sporządzanie prognoz i statystyk oraz współpraca z działem marketingu celem ustalenia z Dyrektorem hotelu profilu restauracji

Wymagania:

  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe, kreatywność, chęć wprowadzania nowych rozwiązań w życie Hotelu Jakubus

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenia w branży gastronomicznej

  • Dobra organizacja czasu pracy, znajomość Excel, znajomość branży

  • Osoba samodzielna, która przejmie odpowiedzialność za zadania

Oferujemy:

  • Pracę w pięknym i prestiżowym obiekcie

  • Możliwość zakwaterowania dla osób zainteresowanych relokacją (do dyspozycji 2 mieszkania w bliskiej odległości od Hotelu: kawalerka (max 2 osoby) oraz 3 pokoje (4-5 osób), po remoncie, w stanie do zamieszkania (koszt użytkowania do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Wynagrodzenie w przedziale 5 000 – 7 000 brutto, uzależnione od doświadczenia

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Prywatny pakiet medyczny

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 909229222