2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Żoliborz
Dodane 13 maja 2024

Menedżer projektu w studiu projektowania wnętrz

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego menedżera projektu do naszego studia projektowania wnętrz. Jeśli potrafisz organizować pracę zespołu, posiadasz umiejętności negocjacyjne i aspirujesz do realizacji innowacyjnych projektów, dołącz do naszego dynamicznego zespołu.

Obowiązki:

- Rozwijanie i zarządzanie projektami projektowania wnętrz od początku do realizacji.

- Koordynowanie pracy projektantów, architektów i wykonawców.

- Zarządzanie budżetami i terminami projektów.

- Prowadzenie spotkań z klientami i wykonawcami.

- Przygotowywanie raportów i dokumentacji projektowej.

Wymagania:

-Wykształcenie w dziedzinie projektowania wnętrz lub architektury.

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami przez co najmniej 2 lata, preferowane w dziedzinie projektowania lub architektury.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej.

- Biegła znajomość języka polskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego.

- Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy.

- Możliwości rozwoju zawodowego i awansu kariery.

- Pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole.

- Udział w projektach międzynarodowych i delegacjach.

Aby wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV i portfolio na adres e-mail. Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918063368